LONGINES oficiální partner a časomíra French Open 2016

Datum: 13.5.2016

LONGINES oficiální partner a časomÍra French Open 2016Longines je již od roku 2007 oficiálním partnerem a časomírou turnaje French Open. Za téměř 10 let si značka vybudovala silné vazby k této prestižní akci.

Od 22. května do 5. června 2016, můžete sledovat výkony nejlepších tenistů na světě na turnaji French open 2016. Longines, jako oficiální partner a časoměřič, je hrdý na podporu této mezinárodní slavné události, která je dokonalým příkladem klíčových hodnot značky: tradice, výkon a elegance.

Hodinky Longines ukazují čas již od roku 1832 a patří tak mezi jedny z nejstarších hodinářských značek světa. Ještě donedávna byly hodinky Longines spojovány s čistou elegancí a designy modelů této značky určovaly směr elegance v hodinářském průmyslu. Dodnes jsou hodinky nesoucí toto logo prestiží na zápěstí každého majitele či majitelky. Modelovost všech deseti řad je pečlivě rozdělená a krásně přehledná - každá kolekce se ubírá svým směrem, ať směrem čisté elegance v oceli či se zlatem, moderního stylu, retro stylu či sportovního charakteru.

Podívejte se na naší nabídku hodinek Longines