Soutěž s MAURICE LACROIX - Juggle Challenge

Datum: 2.6.2016

Soutěž s Maurice Lacroix - Juggle Challenge

S létem přichází pohoda, zábava a šance na nové “švýcary“!

Inspirujte své přátele a známé být součástí celosvětové akce legendárního klubu FC Barcelona a Maurice Lacroix! Zapojte se do soutěže Maurice Lacroix o cool hodinky, víkend v Barceloně pro dva a další lákavé ceny.

MAURICE LACROIX a partnerem FC Barcelona zahajuje "Juggle Challenge". V této participativní kampani, která se koná od 13. června do 11. července, jsou lidé z celého světa vyzýváni, aby se připojily k hráčům FC Barcelona a společně vytvořili nejdelší světovou komunitu žonglování. Účelem není být nejlepší, ale prostě být jeho součástí a trochu se pobavit.

Kdokoliv může žonglovat... kdekoliv, kdykoliv a jakkoliv!

Jako symbol univerzálnosti fotbalu, bude také vytvořen jedinečný, interaktivní a trojrozměrný fotbalový míč. Všechna nahraná “Juggle Challenge“ videa se sejdou v této oblasti ve tvaru mozaiky.

Není nutné být zrovna fotbalista, stačí trocha šikovnosti, odvaz a nápad. Soutěžit lze ve 3 kategoriích ("nejvíc LIKE", "nejkreativnější video", "nejzajímavější místo"). Kreativitě se meze nekladou a ceny jsou více než lákavé! Čím dříve se zapojíte, tím delší čas k posbírání bodů v hlasování. Vlastní video je nutné nahrát NEJPOZDĚJI do 11.7.2016 na www.jugglechallenge.com.

Více o cenách, podmínkách soutěže, hlasování a hlavně nahrávání vašich videí: www.jugglechallenge.com.

Podívejte se na naší nabídku hodinek Maurice Lacroix.