SUUNTO SPARTAN - za hranicí představivosti

Datum: 8.6.2016

Suunto Spartan

Suunto Spartan jsou prémiové multisportovní GPS hodinky pro sportovce a dobrodruhy

Suunto 8. června oznámilo nové, sportovní veřejností velmi diskutované a očekávané hodinky. Až do toho dne Suunto mlčelo a nekomentovalo ani "zaručené", ani toužebné zprávy fanoušků. Napětí a nadšení pro novou vlajkovou loď Suunto neklesá, novinky jsou publikovány postupně. Sledujte náš web či facebook.

Uživatelé

Nové multi-sportovní hodinky přicházejí krátkou dobu po Ambit3 Vertical. Lákají nejen vrcholové sportovce, ale i veřejnost která ocení prestiž značky.

Těžiště stejně jako u fenomenálních Ambit3 spočívá v konstrukci a funkcích vyladěných pro špičkové sportovce, přičemž s lehkostí je můžete používat i pro celodenní sledování pohybové aktivity, kroků a kalorií atd..

To, co uživatelé potřebují, je řešení jejich specifických situací. Díky analýze desítek milionů sportovních relací poskytují Spartan Ultra spolu s mobilními a internetovými aplikacemi odpovědi na otázky jak by měli co nejoptimálněji cvičit a kam jejich výkon směřuje. Suunto si díky hodinkám Ambit vydobylo privilegované postavení u běžců, triatlonistů, plavců, lyžařů, cyklistů, vyznavačů extrémních sportů a dalších. Podle toho co víme, tato skupina nyní zažije nadšení.

Ultra

Kolekce Suunto Spartan Ultra zahrnuje čtyři modely: Suunto Spartan Ultra All Black Titanium, Suunto Spartan Ultra Stealth Titanium, Suunto Spartan Ultra BlackSuunto Spartan Ultra White - každý je k dispozici buď s nebo bez Suunto inteligentním senzorem pro sledování srdeční frekvence.

Hodinky jsou vybaveny barevným dotykovým displejem. Vedle něho však zůstává ovládání tlačítky. Vše je podřízeno uživatelům, kteří potřebují sledovat hodinky při sportu bez zastavení, či bez ztráty kontroly nad tratí a ovládat je za jakýchkoli povětrnostních podmínek. Displej samotný je kontrastní s širokým pozorovacím úhlem a dobrou čitelností i za jasného slunečního světla.

Kolekce Suunto Spartan Ultra

Kvalita a odolnost

Suunto Spartan Ultra hodinky jsou vyráběné a testované ve Finsku, pod osobním dohledem specialistů. Značná voděodolnost (100m dle ISO 6425) je uzpůsobuje pro plavání či šnorchlování. Tělo hodinek je z polyamidu vyztuženého skleněnými vlákny, mají safírové a křišťálové sklíčko a luneta z Titanu grade5 či nerezové oceli.

Konektivita

Suunto Smartan Ultra současně patří mezi špičkové chytré hodinky komunikující s mobilními telefony (iPhone i Android) a jejich možnosti rozšiřují mobilní aplikace a inovovaná Suunto Movescount.

Hlavní funkce a vlastnosti

 • Dotykový barevný displej viditelný i za slunečného počasí, s širokým pozorovacím úhlem s novou zobrazovací technologií
 • Suunto sensor pro měření tepu (volba pro všechny typy)
 • Vysoká a ovladatelná výdrž akumulátoru
 • Nadstandardně dlouhá výdrž s GPS
 • Barometr
 • Malá váha
 • Tělo: polyamid vyztužený skelnými vlákny
 • Sklíčko safírové, nebo minerální
 • Výškoměr
 • Barometr
 • Kompas
 • Propojitelný s mobilními telefony

Podívejte se na naší nabídku hodinek Suunto.