FRÉDÉRIQUE CONSTANT - Vintage Rally 2016

Datum: 8.7.2016

FRÉDÉRIQUE CONSTANT - Vintage Rally 2016Frederique Constant na památku sportovních vozů Austin-Healey uvádí nové modely kolekce Vintage Rally.

Frederique Constant s potěšením představuje novou limitovanou edici hodinek Vintage Rally, která je inspirována jedním z nejkrásnějších britských vozů v historii, sportovním legendárním vozem Austin-Healey.

Klasické vozy a mechanické hodinky byly vždy skvělými společníky. Vyznačují se spolehlivostí, přesností a propracovanými technickými vymoženostmi. Návrháři Frederique Constant a konstruktéři vozů Austin-Heale sdílejí stejnou vášeň pro nadčasový mechanismus a technickou preciznost.

Vášeň byla vždy důležitou součásơ DNA Frederique Constant a snaha podporovat ušlechtilé vášně lidí po celém světě je jedním z důležitých atributů značky. To je také jeden z důvodů, proč před 12 lety vzniklo dlouhodobé partnerství firmy Frederique Constant a automobilové značky Healey.

V rámci tohoto partnerství měla firma Frederique Constant čest přivítat 80 nadšených příznivců klasických vozů z francouzského klubu vozu Healey ve výrobním závodě v Plan-les-Ouates. Setkání lidí, kteří sdílejí stejnou měrou vášeň pro neodolatelnou podmanivost technické dokonalostí, bylo pro firmu Frederique Constant příležitostí, aby mohla skutečným milovníkům vozů Austin exkluzivně představit nové hodinky edice Vintage Rally, které se setkaly s obrovským úspěchem.

Elegantní a čisté linie

Tyto nové modely, inspirované klasickými a sportovními vozy minulosti, jsou opatřeny 40mm leštěným třídílným pouzdrem z ušlechtilé oceli, nebo s potahem z růžového zlata. Každá ze tří verzí se vyznačuje barevným kroužkem na číselníku, který připomíná volant vozu. Arabské číslice, hodinové a minutové ručky jsou potaženy vrstvou z materiálu Superluminova, díky kterému jasně svítí i za té nejtemnější noci. Číselník je dále doplněn ukazatelem data na pozici 3 a logem Healey na pozici 6. Stejně tak jako výkonné vozy Austin Healey, i strojek s automatickým nátahem Frederique Constant FC-303 v pouzdře Vintage Rally je ztělesněním kvality a přesností. Ve Švýcarsku vyráběný kalibr tepe rychlostí 28 000 kmitů/hod. a poskytuje 38hodinovou rezervu chodu. Strojek pohání, hodinové, minutové i vteřinové ručky a ukazatel data. Hodinky lze upevnit na zápěstí příjemným páskem z tmavě šedé kůže s bílým či červeným prošitím, díky kterému získávají sportovní nádech.

Limitovaná edice

Limitovaná edice obsahuje pouze 2888 kusů hodinek, jejichž dýnko je opatřenou rytinou vozu Healey a konkrétním číslem hodinek. Každý kus se dodává v nádherné designové dárkové krabičce spolu s propracovanou miniaturou vozu Austin Healey NOJ 393.

Podívejte se na naší nabídku hodinek FREDERIQUE CONSTANT.