CASIO G-Shock MR-G

Datum: 19.5.2015

Casio G-Shock MR-G MR-G série kombinuje masivní vzhled hodinek G-Shock odolných proti nárazu s luxusními materiály a vynikajícími detailními pracemi. Tyto hodinky jsou vrcholným zástupcem řady G-Shock a celá jejich produkce se odehrává na linkách prémiové továrny v japonské Yamagatě. MRG-G1000 byly finálně dotvořeny velmi jemnými detaily.

Jsou vybaveny průkopnickou hybridní technologií se solárním pohonema všechny jejich funkce ovládá 5 nezávislých elektromotorků pomocí chytré korunky s funkcí Smart Access. Díky vyvinutí algoritmu, který využívá informace o poloze na základě GPS signálů a rádiových vln, je vždy zajištěn přesný čas kdekoliv na světě. V oblastech, kde je k dispozici příjem z atomových hodin, upřednostňují hodinky seřízení pomocí rádiových vln. V oblastech bez rádiových vln, systém nastaví čas na základě informací získaných ze signálů GPS. Navíc funkce Tough M.O.V.T. každou hodinu 5 minut před celou provede korekci polohy ručiček, pokud neukazují přesně na index.

Vnější pouzdro z lehkého titanu je finálně dokončeno vynikajícím Sallaz leštěním. Díky této úžasné leštící technice, kterou lze provádět výhradně ručně, je dosaženo prvotřídního vzhledu. Korunka je odolná proti nárazu díky patentovanému alfa-gelu, který velmi účinně pohlcuje nárazy. (červený kroužek na obrázku).

Model MRG-G1000B má duální povrchovou úpravu, neboli hluboké vytvrzení pomocí technologie DLC (Diamond-Like Carbon). Díky tomu je materiál pouzdra i tahu extrémně odolný proti poškrábání.

Podívejte se na naší nabídku hodinek Casio.