Hodinky DKNY

Elegance a styl z New Yorku

logo DKNYZajímá vás, co vznikne spojením každodenní klasiky a funkcionality, oděné do moderního hávu? Výsledkem jsou hodinky DKNY, které jsou nadmíru vydařeným důkazem, že je možné opravdu vše. Dámské hodinky značky DKNY vás okouzlí na první pohled svojí svěžestí a elegantní originalitou. Dodají šarm a podpoří váš nesvázaný styl.

Značka DKNY v sobě skrývá iniciály zakladatelky a lokalizaci společnosti - Donna Karan New York. Návrhářka se nejprve věnovala oblasti oděvního návrhářství, po čase začala svým příznivcům nabízet kabelky, parfémy, kosmetiku, boty a vše co souvisí s módou. Dnes společnost Donna Karan New York vyrábí i velmi elegantní a luxusně vyhlížející hodinky, které jsou určeny všem ženám, všech věkových kategorií. Hodinky DKNY jsou více šperkem, než klasickou časomírou, to je také jedním z důvodů jejich popularity. Hodinky, jako stálice mezi módními doplňky, mají v produkci DKNY přední místo.

Na výrobu jsou použity buď tradiční osvědčené materiály jako nerezová ocel, kvalitní kůže, anebo jsou vyrobeny z nejmodernějších materiálů využívaných v jemné mechanice. Povrch kovu je někdy opatřen vysoce kvalitními a otěru vzdornými vrstvami (PVD). Některé typy mají čtyřiadvacetihodinový ciferník, chronograf nebo jiná funkční zdokonalení.

"Všechno, co dělám, je otázkou srdce, duše a těla," říká Donna Karan, zakladatelka a šéfdesignerka DKNY. Do svého designu promítá kouzlo metropole New York.

Oficiální stránky výrobce: www.dkny.com

Doporučené hodinky

DKNY NY8877

Dámské hodinky

DKNY NY2147

Dámské hodinky

DKNY NY2212

Dámské hodinky