Hodinky Edox

Edox

Vznik značky EDOX se traduje od roku 1883, kdy výjimečně talentovaný hodinář Christian Rüfli-Flury obdaroval svou ženu kapesními hodinkami a ta ho přesvědčila, aby založil v roce 1884 vlastní hodinářskou společnost EDOX.
V roce 1961 byl představen revoluční model „Delfin“ s dvojitým těsněním hřídele korunky a zesíleným zadním víčkem, vodě odolné do 200 metrů a v roce 1971 byly vyrobeny hodinky Geoscope se zobrazením času ve 24 časových pásmech. V roce 1988 se značka EDOX proslavila modelem Les Bémonts Ultra Slim s výškou strojku pouhých 1,4 mm – nejtenčí hodinky s datem.

EDOX je nezávislá švýcarská značka hodinek. Od ostatních značek se liší jasně rozdělenou kolekcí. Nabízí širokou škálu hodinek pro různé cílové skupiny zákazníků.

Značka EDOX v roce 2014 oslavila 130. výročí svého založení. Hodinky EDOX se svým nezaměnitelným logem přesýpacích hodin, nabízejí perfektní kombinaci technické dokonalosti, odolnosti, spolehlivosti, elegance a designu. Není tedy divu, že sportovní podniky jako jsou Rallye Dakar, Extreme Sailing Series a World Curling Federation, stejně jako světový rekordman ve volném potápění Christian Redl a olympijská medailistka v plavání Mireia Belmonte přijali EDOX jako partnera časomíry.

Nechte se i Vy okouzlit hodinkami EDOX – výjimečná kvalita – dokonalý stylový doplněk do společnosti i pro každodenní běžnou činnost.

Oficiální stránky výrobce: https://www.edox.ch

Doporučené hodinky