Hodinky Longines

Longines

Společnost Longines, která byla založena v roce 1832 ve švýcarském městečku St. Imier, světově proslula díky svým úspěchům dosaženým na poli hodinářského technologického vývoje a pokroku. Její hodinářské know-how je založeno na tradici, eleganci a pracovním výkonu. Společnost Longines se může chlubit mnohaletou zkušeností z oblasti oficiálního sponzorství časomíry v oblasti jezdectví, alpského lyžování, lukostřelby, moderní a sportovní gymnastiky atd., kdy byla a je oficiálním partnerem jak světových sportovních šampionátů jako je pařížské Roland Garros, tak partnerem mezinárodních sportovních federací.

Hodinky značky Longines čerpají inspiraci z historie, která je bohatá na odvážné technické a designové inovace. Inspirovala se uměleckým stylem Art Deco. Tento cit pro design je patrný ve všech hodinkových kolekcích značky Longines a je základem všudypřítomné elegance, která ke značce Longines neodmyslitelně patří. Společnost Longines získala celou řadu ocenění za umělecký design svých hodinek.

Elegance je základní hodnota, kterou společnost Longines vždy uznávala a uznává a která zůstává i v dnešní době základním principem všech jejích firemních aktivit po celém světě přesně tak, jako tomu bylo i v minulosti. Eleganci lze nalézt nejen v jejích hodinkových modelech, ale i ve stylu komunikace, který se řídí jejím slavným heslem “Elegance je životní postoj”.

Mezi ambasadory elegance značky Longines se řadí herci Kate Winslet, Simon Baker, světový tenisté Andre Agassi a jeho žena Stefi Graff, dale pak alpský lyžař Aksel Lund Swindal a další.

Společnost Longines patří do skupiny Swatch Group Ltd., což je největší výrobce hodinářského zboží na světě. Společnost Longines reprezentovaná svým logem okřídlených přesýpacích hodin má v současné době svá prodejní místa ve130 zemích světa.

Oficiální stránky výrobce: https://www.longines.com

Doporučené hodinky