Hodinky MeisterSinger

Společnost MeisterSinger se sídlem ve Vestfálském Münsteru byla založena Manfredem Brasslerem v roce 1999 a uvedena na trh v roce 2001, kdy byla také představena na hodinářském veletrhu Baselworld s jednoručkovým modelem ze série N°01 a tříručkovými hodinkami s datem ze série Scrypto.

Navzdory trendu rostoucích složitostí u mnoha moderních hodinek, se chtěl Manfred Brassler vrátit k základům umění hodinářství a vytvořit jednoduchý měřící přístroj - jasný, důsledný a vyrovnaný. Rostoucí úspěch značky je důkazem splněných cílů, které zvýrazňuje skutečnost, že dnes je tento pojem stejně svěží, jako když byla společnost před 16 lety založena.

Název MeisterSinger (německý výraz pro hlavního zpěváka) má svůj původ ve středověku, kdy se zpěváci účastnili pěveckých soutěží v jižním Německu. Ten, kdo přišel s "novým tónem", byl vyhlášen Mistrem roku. Fermata, symbol pauzy v notovém zápisu, je součástí loga MeisterSinger, který je příznačný pro uvolněný přístup k času.

Dnes se tyto německé hodinky vyrábějí společně ve spolupráci se Švýcarským partnerem vyrábějícím vysoce kvalitní hodinky. MeisterSinger je distribuován prostřednictvím sítě specializovaných prodejců hodinek a my jsme jedni ze tří v České republice.

Oficiální stránky výrobce: https://www.meistersinger.de

Doporučené hodinky