Koscom magazín

obrázek
12.7.2016

PRIM - oficiální hodinky pro české olympioniky

Jediný český výrobce hodinek PRIM, společnost ELTON hodinářská, a.s. se již potřetí stal oficiálním dodavatelem Českého olympijského týmu. Poprvé byli čeští sportovci vybaveni hodinkami značky PRIM na OH v Londýně, Primky zdobily jejich zápěstí i na zimní olympiádě v Soči.

obrázek
8.7.2016

FRÉDÉRIQUE CONSTANT - Vintage Rally 2016

Frederique Constant na památku sportovních vozů Austin-Healey uvádí nové modely kolekce Vintage Rally.

obrázek
14.6.2016

FESTINA vyhlašuje vítěze v soutěži #FESTINAHERO

Značkou Festina vyhlášená soutěž pro muže #festinahero, která hledala místního Gerarda Butlera, zná svého vítěze.

obrázek
8.6.2016

SUUNTO SPARTAN - za hranicí představivosti

Suunto 8. června oznámilo nové, sportovní veřejností velmi diskutované a očekávané hodinky. Až do toho dne Suunto mlčelo a nekomentovalo ani "zaručené", ani toužebné zprávy fanoušků. Napětí a nadšení pro novou vlajkovou loď Suunto neklesá, novinky jsou publikovány postupně.

obrázek
2.6.2016

Soutěž s MAURICE LACROIX - Juggle Challenge

S létem přichází pohoda, zábava a šance na nové "švýcary“! Zapojte se do soutěže Maurice Lacroix o cool hodinky, víkend v Barceloně pro dva a další lákavé ceny.

obrázek
23.5.2016

FREDERIQUE CONSTANT oficiální časomírou - Peking to Paris Motor Challenge

Frederique Constant je již po mnoho let zapojený do různých motorových sportů, zejména s historickými vozy, protože značka je dlouhodobý a věrný partner slavné automobilové značky Austin Healey.

obrázek
19.5.2016

FESTINA HERO - hledá se český Gerard Butler

Festina volně navazuje na globální kampaň s Gerardem Butlerem. Hledá svého hrdinu - hrdého nositele hodinek Festina a vyhlašuje soutěž pro muže #festinahero.

obrázek
13.5.2016

LONGINES oficiální partner a časomíra French Open 2016

Od roku 2007 je Longines oficiálním partnerem a časomírou turnaje French Open. Za téměř 10 let si značka vybudovala silné vazby k této prestižní akci.

obrázek
6.5.2016

TISSOT - Mistrovství světa v ledním hokeji 2016

Od 6. 5. do 22. 5. 2016 probíhá v Rusku 80. mistrovství světa v ledním hokeji a švýcarský výrobce hodinek TISSOT, je opět oficiální časoměřič IIHF. TISSOT je oficiální časomírou již od roku 1996.

obrázek
25.4.2016

FESTINA novým partnerem seriálu Kolo pro život 2016

Značka hodinek Festina se v letošním roce poprvé stává partnerem časomíry domácích cyklistických závodů na horských kolech "Kolo pro život".

obrázek
11.4.2016

TAG HEUER se stal oficiální časomírou J&T Bank Prague Open

TAG Heuer má tu čest stát se oficiální časomírou letošního hvězdně obsazeného turnaje WTA. Špičkový tenis a krásné tenistky – to je J&T Bank Prague Open 2016, největší mezinárodní tenisový turnaj žen na území naší republiky s celkovou dotací 500 000 USD.

obrázek
29.3.2016

FESTINA - “TIME TO LIVE“ by Gerard Butler

Značka hodinek Festina pro tento rok počítá s novou tváří značky, uznávaným hercem Gerardem Butlerem. V této kampani sdílíme s Gerardem Butlerem některé okamžiky z jeho pracovního života, sportování, volného času a lásky… Gerard Butler vytváří značce Festina dokonalou image!

obrázek
28.5.2015

KOSCOM nově na vlnách módy a trendů

Kromě exkluzivních mechanických hodinek se hodinářství Koscom, rozhodlo svůj svět otevřít také těm, pro které jsou nejdůležitější trendy. Výsledek je opravdu pompézní: extravagance v glamour stylu. Slavnostní otevření Koscom Chrono Fashion proběhlo 4. června 2015.

obrázek
20.5.2015

FRÉDÉRIQUE CONSTANT SmartWatch

Revoluční novinka, která se bude v nadcházejících letech těšit stále větší oblibě. Chytré hodinky, které vám dokáží říci, jak byl váš spánek kvalitní, vzbudí vás v tu nejvhodnější dobu nebo ukáží, jak jste byli během dne aktivní atd..

obrázek
19.5.2015

CASIO G-Shock MR-G

10. března 2015 Casio uvedlo vlajkovou loď této legendární řady. Hodinky vybavené hybridním příjmem časového údaje, tedy jak příjmu GPS, tak rádiového signálu. Při výrobě pouzder a tahů byly použity nejnovější technologie povrchových úprav, jako leštění Sallaz nebo DLC. Pouzdra jsou kompletně vyráběna z masivního titanu. Nyní jsou tyto výjimečné hodinky exkluzivně u nás.

obrázek
4.11.2014

H.MOSER & CIE Tourbillon Dual Time

Značka H.Moser & Cie vyvinula další mistrovské dílo, tentokrát ve spolupráci s Precision Engineering AG, kde se specializují na vývoj vlásků a krokových ústrojí. Výsledkem je Tourbillon s duálním časem a rezervou chodu 3 dny.

obrázek
24.9.2014

ORIS 110 Years Limited Edition

Firma Oris přichází s novinkou 110 Years Limited Edition při příležitosti 110 let od založení značky. Na celý svět bylo vyrobeno pouze 300 kusů a tento unikát se nachází exkluzivně u nás na prodejně. Po 35 letech byl vyvinut vlastní in-house kalibr s impozantními parametry.

obrázek
20.5.2014

H. MOSER & CIE - nová značka na naší prodejně

Značka H. Moser & Cie je výrobce hodinek s vlastními strojky, jejichž funkce a zpracování je obdivuhodné. Řemeslné zpracování pouzder a strojků je zkrátka dokonalé. Jako jediným v Česku se nám dostalo pocty prodávat tyto vzácné hodinky.

obrázek
1.5.2014

Hodinky GRAND SEIKO na naší prodejně

Je nám ctí, že jako největší prodejna hodinek ve střední Evropě jsme se stali prvním a jediným oficiálním prodejcem hodinek Grand Seiko v Česku. Přijďte obdivovat vrchol hodinářské tradice s technologií na nejvyšší úrovni, se standardy převyšujícími švýcarskou certifikaci C.O.S.C..

obrázek
3.4.2014

PRIM - české, ručně vyráběné hodinky s českými strojky

Současně s otevřením naší nové prodejny jsme se stali oficiálním prodejcem české značky PRIM z Nového Města nad Metují. Hodinky se od nejmenšího šroubku až po pouzdra, sklíčka a řemínky vyrábějí v Čechách. PRIM se vyznačuje individuální výrobou a tak lze každý model na přání zákazníka upravit.