Kronaby Sekel 38 Steel S0658/1

zpět
SérieDámské
Kód zbožíS0658/1
Záruka60 měsíců
DPH21 %
Cena s DPH8 590 Kč
Photo: Kronaby Sekel 38 Steel S0658/1
NOVINKA
SKLOSafírové PÁSEKKožený PRŮMĚR POUZDRA (BEZ KORUNKY-TLAČÍTEK)38 mm POUZDRONerez ocel POHONBateriový

Podrobný popis

Pouzdro hodinek je vyrobené z ušlechtilé oceli a má průměr 38 mm. Elegantní vzhled hodinkám dodává světle hnědý kožený pásek s výrazným prošíváním a trnovou sponou. Ciferník je stříbrný s modrou a stříbrnou ručičkou a díky safírovému sklíčku s antireflexní vrstvou je chráněn proti poškrábání.


Značka Kronaby se zaměřuje na chytré connected hodinky, neboli na hodinky spárované s vaším smartphonem pomocí aplikace dostupné v českém jazyce, která je k dispozici pro systémy Android a iOS. Tyto hodinky jsou kromě skandinávského designu výjimečné v tom, že na první pohled nepůsobí jako běžné chytré hodinky, avšak mohou nabídnout hned 16 zajímavých užitečných funkcí podrobně popsaných níže. Baterie hodinek má životnost přes dva roky, všechny modely jsou vodotěsné do 100 metrů.

Recenze: Chytré hodinky od Krobaby jsou opravdu výjimečné.

 

Podrobný popis funkcí hodinek Kronaby: 
     1) Dát se do pohybu - vzhledem k rostoucímu počtu sedavých zaměstnání je důležité se dostatečně hýbat. Hodinky Kronaby vám připomenou, že je čas vstát a začít se hýbat, pokud už dlouho sedíte.
     2) Automatická časová zóna - stále přesný čas, ať jste kdekoliv na světě. Hodinky Kronaby se vždy nastaví na správný čas podle časové zóny, ve které právě jste.
     3) Tichý alarm - Stačí ho nastavit a hodinky budou pomocí vibrací bez zvuků upozorňovat jen vás. Vzbudí tak jen vás a nikoho dalšího. 
     4) Filtrované notifikace - Je pouze tenká hranice mezi tím být upozorňován a být rušen. Hodinky Kronaby vás dokážou upozornit na zmeškané hovory a zprávy pouze u vybraných lidí, na kterých vám opravdu záleží. 
     5) Příchozí hovor - V našem rychlém connected světě je prioritizování příchozích hovoru důležité. S Kronaby hodinkami dokážete hovor ztlumit/odmítnout, aby vás nerušil při důležité práci, i když máte telefon například v tašce. 
     6) Datum - Vědět, jaké je dnes datum, je jedna z nejdůležitějších informací, které každý den potřebujeme znát. Stačí zmáčknout jedno tlačítko a ručičky hodinek vám elegantně ukáží kolikátého dnes je. 
     7) Chronograf - Změřte si přesně na stopkách, za jak dlouho uběhnete kolo, zvládnete pracovní úkol nebo uplavete jeden kilometr.
     8) Další časová zóna - Další časová zóna vám zcela přesně řekne, co dělá vaše drahá polovička na druhé straně planety. Zobrazení času vás však nebude mást na číselníku.
     9) Denní stovka - Statistiky ukazují, že sportovní a pohybové aktivity jsou klíčem ke zdraví. Nastavte si vlastní cíle a nechte hodinky Kronaby ať měří, kolik procent z vašeho cíle jste již zvládli. Na mobilu pak můžete hlouběji analyzovat váš progres.
     10) Časovač - Přesného time managementu je těžké dosáhnout bez přesných nástrojů. Funkce časovač vám umožní se soustředit v daném časovém úseku pouze na jednu přesnou věc. Včas vás upozorní, že už je třeba dělat jinou aktivitu. 
     11) Zapamatuj si toto místo - Zmáčkněte tlačítko a uložte si tak svou aktuální pozici do mapy. Což je ideální, pokud jste našli oblíbenou restauraci, zaparkovali auto na neznámém místě nebo třeba jen tajné místo na piknik.
     12) Najdi telefon - Hektické dny často způsobí, že ztratíte hlavu a někdy i mobilní telefon. S hodinkami Kronaby se telefon již neztratí. Ušetříte tak desítky minut hledáním vašeho telefonu.
     13) Doprovoď mě domů - Bezpečnost je na prvním místě. Pomocí tlačítka na hodinkách Kronaby pošlete upozornění vámi vybraným osobám, že už jdete například domů a oni vás díky tomu mohou sledovat na mapě. Jako kdyby vás doprovázeli na dálku.
     14) IFTTT - Kontrolujte desítky svých oblíbených aplikací pomocí hodinek Kronaby. Otevřete si garážová vrata, nebo si ohřejte vodu ve vířivce. Nekonečné možnosti pomocí IFTTT. Záleží jen na vás.
     15) Ovládání kamery - Zabudovaný ovládač kamery vám umožní vzdálit se od fotoaparátu a ovládat ho na dálku. Konec selfie fotek, už není potřeba telefon držet v ruce.
     16) Ovládání hudby - Hodinky Kronaby vám umožní přístup k vaší oblíbené hudbě. S hodinkami můžete na dálku skladby pouštět, zastavovat, přepínat a také zvyšovat či snižovat hlasitost. Ideální pro sport i na doma.

 

Návod na připojení hodinek Kronaby k vašemu chytrému telefonu.

Styl Elegantní, Chytré
Skladem Ano
Novinka Ano
Platnost novinky 2019-10-17
Typ Dámské
Číselník Ručičkový
Tvar ciferníku Kruhový
Sklo Safírové
Antireflexní vrstva Ano
Průměr 38 mm
Pouzdro Nerez ocel
Vodotěsnost 100 M
Pásek Kožený
Barva pásku Hnědá
Spona Trnová
Pohon Bateriový
Funkce Datum, Timer, Duální čas, Bluetooth
Další funkce Notifikace z mobilního telefonu, Vibrační alarm, Krokoměr, Ovládání hudby, Vyhledání telefonu, Ovládání fotoaparátu
Barva ciferníku Stříbrná

Další hodinky z řady

Mohlo by vás zajímat