Prim Diplomat 40C

zpět
SérieDiplomat
Kód zboží98-034-395-00-1
Záruka60 měsíců
DPH21 %
Cena s DPH86 900 Kč
Photo: Prim Diplomat 40C
SKLOSafírové PÁSEKKožený PRŮMĚR POUZDRA (BEZ KORUNKY-TLAČÍTEK)39,7 mm POUZDRONerez ocel POHONMechanický/Automatický nátah

Podrobný popis

PRIM Diplomat 40 C

DIPLOMAT 40 vychází z původního modelu vyráběného na konci 60-tých let minulého století, který však měl menší průměr pouzdra. Pracovní název těchto hodinek byl při jejich vzniku PRIM REPRE. Od samého začátku byly vnímány jako prémiový model v široké nabídce hodinek PRIM.

Model Diplomat 40C v limitované edici 100 ks se stal součástí speciální kolekce hodinek PRIM vyrobené pro Český olympijský výbor u příležitosti konání letních olympijských her v Londýně a zimních olympijských her v Soči.

ELTON hodinářská, a.s. a Česká olympijská, a.s. dne 10. 8. 2011 uzavřely smlouvu, v které se obě strany také dohodly na speciální kolekci hodinek PRIM, která bude pro tento účel vyrobena a bude přednostně nabídnuta všem partnerům Českého olympijského výboru za účelem jejich propagačních a obchodních potřeb.

Hodinky z této kolekce si můžete koupit i vy!

Pouzdro hodinek o průměru 40 mm je vyrobeno z nerezové oceli 316L, aleternativně také z 18karátového zlata žluté, růžové a bílé barvy, paladia nebo platiny. 

Speciálně broušené cylindrické safírové sklo svým tvarem odpovídá původnímu tvaru skla. Vodotěsnost hodinek je minimálně 5 bar.

Hodinky jsou dodávány s řemínkem z krokodýlí kůže a se sponou vyrobenou z téhož materiálu jako je pouzdro. Na sponě je ručně ryté logo PRIM. Natahovací korunka hodinek je rovněž vyrobena z kovu totožného s pouzdrem a je možné ji ozdobit ručně rytým monogramem. Na zadním víku hodinek je připravené místo pro vyrytí jména zákazníka.

Konstruktér: Petr Andrš
Designér: Jan Prokop a Petr Andrš
Balení: Velká dřevěná krabička s certifikátem

  • kalibr 98.00
  • zahájení výroby v roce 2009
  • frekvence 21600 polokmitů za hodinu (3Hz)
  • 22 kamenů
  • přesnost chodu -6 až +24 sekund za den
  • rezerva chodu 45 hodin
  • zlacený dekorovaný strojek
  • tlumič nárazu Incabloc
Styl Klasické, Elegantní, Luxusní
Skladem Ano
Typ Pánské
Číselník Ručičkový
Tvar ciferníku Kruhový
Sklo Safírové
Průměr 39,7 mm
Pouzdro Nerez ocel
Vodotěsnost 50 M
Pásek Kožený
Barva pásku Černá
Spona Trnová
Pohon Mechanický/Automatický nátah
Funkce Datum
Barva ciferníku Černá

Další hodinky z řady