Suunto SS050020000

zpět
Série3 Fitness
Kód zbožíSUUNTO 3 FITNESS ALL BLACK SS050020000
Záruka60 měsíců
DPH21 %
Cena s DPH5 830 Kč
Photo: Suunto SS050020000
SKLOPlastové PÁSEKSilikon PRŮMĚR POUZDRA (BEZ KORUNKY-TLAČÍTEK)43 mm POUZDROPolyamidové POHONNapájecí článek 14,3 mm

Podrobný popis

Buďte aktivní a udržte si celkovou spokojenost, zdraví a krásu s adaptivním tréninkovým průvodcem v hodinkách Suunto 3 Fitness.

Na základě úrovně vaší kondice a vašich výkonech vytvoří Suunto 3 Fitness 7-denní tréninkový plán s optimální časovou náročností a intenzitou pro každé cvičení pro zlepšení vaší kondice. Hodinky se vždy přizpůsobí vašim potřebám a výkonům. Pokud vynecháte nebo nedokončíte nějaké cvičení, popř. si trénink trochu protáhnete, hodinky na to zareagují a nic nemusíte ručně aktualizovat. Plánovaná cvičení se snadno aktivují a adaptivní tréninkový průvodce vás povede ke správné intenzitě cvičení.

Suunto 3 Fitness automaticky počítá vaše kroky a spálené kalorie. Pokud hodinky máte na ruce i při spánku, v souhrnu pak uvidíte nejen dobu spánku, ale také kvalitu spánku, díky níž se pak vaše tělo rychlejí a efektivnějí regeneruje po náročném tréninku. Dále po celý den vaše hodinky měří míru stresu a zotavení, aby vám pomohli zjistit, zda máte dostatek energie na celý den.

Suunto 3 Fitness jsou propojitelné se zcela novou aplikací Suunto, která zaznamenává včechny vaše aktivity, včetně sledování spánku a celkové trendy v oblasti fitness. Díky aplikaci Suunto můžete sdílet vaše nezapomenutelné momenty a pokroky nebo se zapojit do ostatních aplikací Suunto. S pomocí aplikace Suunto můžete také sledovat rychlost a vzdálenost včetně sledování trasy na základě GPS ve vašem mobilním zařízení.

Výdrž baterie:

  • v tréninkovém módu bez GPS až 40 hodin
  • v tréninkovém módu s aktivní GPS až 30 hodin
  • v módu sledování 24/7 a mobilními notifikacemi až 5 dní
  • v módu sledování času až 10 dní
Styl Sportovní, Chytré
Typ Unisex
Číselník Digitální
Tvar ciferníku Kruhový
Sklo Plastové
Tloušťka 14,3 mm
Průměr 43 mm
Pouzdro Polyamidové
Vodotěsnost 30 M
Pásek Silikon
Barva pásku Černá
Spona Trnová
Pohon Napájecí článek
Funkce Datum, Den v týdnu, Stopky, Mezičasy, Timer, Světlo, Budík, USB, Bluetooth, Ukazatel stavu nabití, Indikace slabé baterie
Barva ciferníku Černá

Další hodinky z řady