Zavřít hledání
Můj účet Odhlasit

PRAVIDLA SOUTĚŽE O HODINKY TISSOT

 1. Pořadatel: KOSCOM HODINKY, s.r.o., Klausova 2541/15, 155 00 Praha 5

 2. Doba trvání: Soutěž probíhá od 26.6.2021 nejpozději do 18.7.2021. Soutěž může skončit dříve, a to v případě, že některý z účastníků správným zadáním čtyřmístného kódu otevře trezor s hodinkami Tissot.

  Organizátor soutěže si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla. Tyto skutečnosti budou účastníkům oznámeny uveřejněním příslušné informace na internetové adrese soutěže.

 3. Podmínky účasti: Soutěže se může zúčastnit fyzická osoba s doručovací adresou na území České republiky starší 15 let, jež je v potřebném rozsahu svéprávná. Z účasti v soutěži jsou vyloučeni zaměstnanci pořadatele a osoby jim blízké.

  Vstupem do soutěže se všichni účastníci zavazují dodržovat i její pravidla.

  Výhra nebude předána v případě, že Pořadatel zjistí nebo bude mít oprávněné podezření na spáchání podvodného nebo nekalého jednání ze strany některého ze soutěžících či jiné osoby, která dopomohla danému soutěžícímu k získání výhry.

 4. Princip soutěže: Účastník soutěže se pokusí otevřít trezor umístěný na adrese prodejny hodinářství Koscom zadáním čtyřmístného kódu. Pokud se účastník nemůže dostavit na adresu prodejny a soutěže se účastní na dálku, zadá za něj kód personál prodejny. Zadání kódu bude zaznamenáno na video tak, aby bylo zřetelné, zda došlo, či nedošlo k otevření trezoru. V případě, že se účastníkovi soutěže podaří trezor otevřít, soutěž končí.

 5. Výhry: Hlavní výhrou je jeden kus hodinek Tissot Supersport Chrono Tour de France 2020 Special Edition T125.617.17.051.00. Ze slosování vyjde dalších 10 výherců, kteří obdrží reklamní předměty značky Tissot dle jejich aktuální dostupnosti na prodejně hodinářství Koscom v den slosování.

 6. Předání výher: Výherce bude informován o výhře prostřednictvím e-mailu či jiným vhodným způsobem do 5 pracovních dnů od vyhodnocení soutěže.

  Výhry budou k vyzvednutí na adrese prodejny hodinářství Koscom v pasáží Florentinum, případně budou zaslány Pořadatelem výhercům na doručovací adresu v České republice, kterou výherci za tímto účelem sdělí. Pokud výherce takovou adresu nesdělí nebo si výhru nevyzvedne na adrese prodejny do 30 dnů od oznámení výhry, výhra propadá.

  Výměna věcných výher za peněžitou výhru není možná.

  Výherci nejsou povinni výhru přijmout; v takovém případě výhra propadá. Výhra propadá také v případě, kdy výherce nesplní podmínky pro její poskytnutí.

 7. Souhlas s pravidly a ochrana osobních údajů: Účastí v soutěži vyjadřuje účastník soutěže souhlas, aby Pořadatel využil jeho jméno, příjmení, e-mailovou adresu a telefonní číslo pro vyhodnocení této soutěže. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to písemnou formou na adrese sídla Pořadatele.

V Praze, dne 25.6.2021

Na trhu jsme už přes 30 let. Naše prodejna v Praze o ploše více než 700 metrů čtverečních nabízí výběr z desítek značek hodinek, řemínků, natahovačů, šperků nebo psacích per. Na e-shopu od nás máte u objednávek nad 1000 Kč dopravu zdarma.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
copyright © 2010 - 2021 KOSCOM HODINKY s.r.o. všechna práva vyhrazena. Developed by HERO Computers s.r.o.

KOSCOM HODINKY s.r.o. ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies
Rozumím