Hodinky Tutima

logo TutimaZrození značky Tutima - rok 1927! Technická inovace, mladé umění jako film a fotografie, bezprecedentní hudba jako je jazz, se v tomto desetiletí dostaly do Golden Twenties…

Dokonce i ve městě Glashütte, světově proslulého jako město hodinek, od devatenáctého století, byla víra v zítřky hmatatelná. Zde, uprostřed krize, byly založeny dvě společnosti Uhren-Rohwerke-Fabrik Glashütte AG (UROFA) a Uhrenfabrik Glashütte AG, známé jako UFAG. Předsedou a výkonným ředitelem obou byl Dr. Ernst Kurtz, právník, který rychle poznal, že se nejedná o ještě hodně rozšířené kapesní hodinky, do kterých by patřila budoucnost, ale náramkové hodinky. Velmi brzy, jeho nejlepší modely nemusely potlačit srovnání se švýcarskými značkami, protože byli obzvláště spolehlivé a trvanlivé. Pro jméno využili latinského slova "salvus secure" a zrodila se značka Tutima.

Na cestě k úspěchu nejsou žádné zkratky! Vytvoření komplikovaného časoměřiče vyžaduje především jednu věc - hodně času - proto předchází dva až tři roky plánování a vývoje, než se hodinky stanou kompletní Tutimou!

Oficiální stránky výrobce: www.tutima.com

Doporučené hodinky