• Váš nákupní košík je prázdný.

Šperkařská značka LOEE otevřela svůj první butik

Zveme vás do nově otevřeného butiku značky LOEE v ulici Široká v centru Prahy, kde můžete vybírat z našich nových kolekcí kvalitní zlaté šperky. Specializujeme se také na zakázkovou výrobu a rádi vám pomůžeme zrealizovat vaše přání a sny.

Láska. Originalita. Emoce. Elegance. Čtyři slova, která charakterizují značku zlatých šperků LOEE. Ručně je vyrábíme v České republice, a kromě vlastních designů sázíme zejména na vysokou kvalitu zpracování. Aby ne, o výrobu se starají zkušení mistři zlatníci s více než třicetiletou praxí.

Pečlivě si také vybíráme veškeré použité materiály. U drahých kamenů dbáme nejen na vysokou čistotu a brilanci, ale i na jasně doložitelný původ z ověřených zdrojů. U zlata nás zase zajímají použité příměsi, ve kterých například nenajdete nejběžněji používaný alergenní nikl. Vyrábíme a nabízíme zkrátka jen to, co bychom sami chtěli nosit.

Za příběhem LOEE stojí spolupráce pražského hodinářství Koscom s Klenotnictvím Opluštil ve Velkých Bílovicích. Majitelé těchto dvou tradičních obchodů s luxusním zbožím zúročili své více než třicetileté zkušenosti s prodejem šperků a hodinek a dali vzniknout vlastní značce, která má smělou ambici svým zpracováním konkurovat renomovaným světovým brandům.

„Hledali jsme pro naše zákazníky kvalitní šperky české výroby, u kterých bychom se mohli zaručit za jejich původ a kvalitu. Bohužel jsme na trhu nenašli nic, co by splňovalo všechny naše představy. Tak se zrodila myšlenka vytvořit si vlastní kolekci šperků, na kterou dohlédneme od prvního návrhu přes výběr materiálů až po finální výrobu.“

V butiku LOEE v ulici Široká vás rádi uvítáme od pondělí do neděle od 11:00 do 19:00.

Butik LOEE
Široká 9
110 00 Praha 1
Tel: +420 771 270 270
E-mail: butik@loee.cz
Web: www.loee.cz

Otevírací doba:
Pondělí až neděle
11:00 – 19:00

LOEE butik IG @loee_diamonds