• Váš nákupní košík je prázdný.

Hodinářství Koscom otevřelo butik Rado v centru Prahy

rado_butik_interier

Na konci května jsme pro vás otevřeli v centru Prahy v ulici Široká první monobrand butik značky Rado v České republice. V naší nové prodejně najdete rozsáhlý výběr modelů této švýcarské značky, od sportovních Captain Cook po ikonické Centrix.

„Pokud si něco dokážeme představit, dokážeme to i vyrobit.“ Tak zní hlavní motto společnosti a Rado se jím řídí již od svého založení v roce 1917. Vždy se zaměřovalo na inovaci, precizní řemeslné zpracování a použití nejlepších materiálů.

Značka byla průkopníkem v používání safírového skla, které je extrémně tvrdé a odolné vůči poškrábání. Jedním z nejvýznamnějších aspektů hodinek Rado je však použití keramiky. Rado bylo jednou z prvních značek, které začaly využívat keramiku jako hlavní materiál pro výrobu hodinek. Keramika je extrémně tvrdá, odolná vůči poškrábání a zároveň lehká. Tento materiál poskytuje hodinkám Rado jedinečnou estetiku a zároveň jim zajišťuje dlouhou životnost a odolnost. Hodinky tak i po mnoha letech používání stále vypadají jako nové.

Rado je také známé svým inovativním designem, který překračuje běžné konvence. Značka se nebojí experimentovat s tvary, barvami a kombinacemi materiálů. Výsledkem jsou hodinky, které jsou nejen precizně vyrobené, ale také vizuálně poutavé a odlišné od ostatních. Od elegantních a klasických modelů po moderní a avantgardní designy, Rado nabízí širokou škálu stylů, které splňují vkus každého zákazníka.

Butik Rado v Široké ulici nabízí průřez nejdůležitějšími modely kolekce značky a najdete v něm nejčerstvější novinky a samozřejmě také hodinky vzniklé z kolaborací, a to například s extravagantní módní návrhářkou Marinou Hoermanseder nebo švýcarským designérem Alfredo Häberlim.

Butik Rado
Široká 9
110 00 Praha 1
Tel.: +420 771 260 260
E-mail: rado@koscom.cz

Otevírací doba:
Pondělí až neděle
11:00 – 19:00

@rado_prague