Gant Park Avenue 32 G127011

Pohon:  Bateriový
Průměr:  32 mm
Materiál řemínku:  Ocel s povrchovou úpravou
Vodotěsnost:  50 m / 5 ATM
4 990 Kč
Ověření dostupnosti
Máte zájem o tento model? Zanechte nám své kontaktní údaje, ověříme dostupnost a ozveme se vám.
Chcete vědět, až bude produkt opět skladem?
Na objednávku
  • Prodejna Koscom ne
  • Centrální sklad ne
 Prodloužená záruka 5 let
  Doživotní výměna baterie zdarma i
  Doprava zdarma
  Autorizovaný prodejce i
Dotaz k produktu

MÁTE DOTAZY?

Neváhejte nás kontaktovat. Jsme vám k dispozici každý den 9:00-20:00.

Gant Park Avenue 32 G127011 jsou dámské elegantní bateriové hodinky na ocelovém milánském tahu s povrchovou PVD úpravou zlaté barvy a posuvnou sponou. Pouzdro z nerezové oceli ve stejné barvě má průměr 32 milimetrů. Přehledný černý číselník je chráněn minerálním sklem. Pohon hodinek zajišťuje quartzový strojek GL20. S vodotěsností 5 ATM jsou hodinky odolné proti dešti a při sprchování.

Specifikace produktu

Typ hodinek
Dámské
Styl
elegantní, klasické
Číselník
Ručičkový
Tvar číselníku
Kruhový
Barva číselníku
Černá
Sklo
Minerální
Materiál pouzdra
Ocel, PVD
Vodotěsnost
50 m / 5 ATM
Pohon
Bateriový
Kalibr stroje
GL20

VELIKOST

Průměr
32 mm
Tloušťka
6 mm

Řemínek

Materiál řemínku
Ocel s povrchovou úpravou
Barva řemínku
Zlatá
Spona
Posuvná
Rozteč
16 mm
Gamt

Značka GANT spojuje americkou ležérnost s evropskou elegancí. DNA značky vychází z autentického dědictví amerického východního pobřeží - příběhu, který se začal psát v roce 1949, kdy Bernard Gantmacher společnost založil. Ta se zprvu zaměřovala na ručně šité košile, které se okamžitě staly fenoménem a položily základ něčemu mnohem většímu. Sortiment se neustále rozrůstal až vyrostla postupně kompletní módní kolekce pro muže i ženy zahrnující také doplňky včetně hodinek. Gant nabízí hodinky převážně bateriové, výjimečně i s automatickým nátahem. V nadčasovém designu, vhodné pro každodenní nošení, některé vyloženě sportovní. Kolekce hodinek Gant nabízí i modely v minimalistickém stylu, které sází na elegantní jednoduchost nebo modely s užitečnými funkcemi, jako je třeba chronograf či GMT. Až na pár výjimek mají všechny hodinky Gant ocelové pouzdro doplněné nejčastěji ocelovým náramkem nebo koženým či textilním řemínkem.

ŘEMÍNKY HIRSCH

Pořiďte si k hodinkám náhradní řemínek značky HIRSCH a změňte tak snadno jejich vzhled. Nabídka obsahuje mnoho variant materiálů a barev.

Prozkoumat nabídku

Zaregistrujte se k odběru newsletteru

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů