Hamilton Khaki Field Auto The Odyssey Limited Edition H70675530

Pohon:  Mechanický s automatickým nátahem
Průměr:  42 mm
Materiál řemínku:  Kůže
Vodotěsnost:  100 m / 10 ATM
36 300 Kč
Ověření dostupnosti
Máte zájem o tento model? Zanechte nám své kontaktní údaje, ověříme dostupnost a ozveme se vám.
Chcete vědět, až bude produkt opět skladem?
Na objednávku
  • Prodejna Koscom ne
  • Centrální sklad ne
 Prodloužená záruka 5 let
  Doprava zdarma
  Autorizovaný prodejce i

Hamilton Khaki Field Auto The Odyssey Limited Edition H70675530 jsou pánské automatické elegantní hodinky na hnědém koženém řemínku s prošíváním a trnovou sponou. Design hodinek čerpá inspiraci z filmu
Odyssea (2026). Pouzdro z bronzu má průměr 42 milimetrů a zadní titanové dýnko zobrazuje Odysseovu helmu spolu s podpisem režiséra Christophera Nolana. Černý číselník je chráněn odolným safírovým sklíčkem s antireflexní vrstvou. Číselník zdobí vzory inspirované Odysseovou helmou, zatímco ručičky ve tvaru meče odkazují na hrdinovu výzbroj. Ručičky mají luminiscenční nátěr, který po nasvícení usnadňuje čitelnost za zhoršených světelných podmínek. Pohon hodinek zajišťuje mechanický strojek H-10 s automatickým nátahem a rezervou chodu 80 hodin. S vodotěsností 10 ATM jsou hodinky vhodné pro plavání a šnorchlování. Jedná se o limitovanou edici v počtu 2112 kusů pro celý svět vydanou ve spolupráci s Christopherem Nolanem. Číslo 2112 odkazuje na opakující se význam čísla 12 v řecké mytologii. Tento sběratelský kousek je dodáván v černém pouzdře s bronzovými detaily inspirovaném filmem Odyssea a kromě hodinek obsahuje také odznak s motivem Athény a pamětní plaketu s podpisem Ch. Nolana.

Specifikace produktu

Typ hodinek
Pánské
Styl
sportovní
Číselník
Ručičkový
Tvar číselníku
Kruhový
Barva číselníku
Černá
Sklo
Safírové
Antireflexní vrstva
Ano
Luminiscence
Ručičky
Materiál pouzdra
Bronz, Titan
Vodotěsnost
100 m / 10 ATM
Pohon
Mechanický s automatickým nátahem
Kalibr stroje
H-10
Rezerva chodu
80 h
Limitovaná edice
2112 ks

VELIKOST

Průměr
42 mm
Tloušťka
10,9 mm

Řemínek

Materiál řemínku
Kůže
Barva řemínku
Hnědá
Rozteč
20 mm
Spona
Trnová

HAMILTON KHAKI FIELD

Kolekce hodinek s jasným odkazem k vojenským milníkům manufaktury Hamilton nabízí odolné, ryze funkční modely se skvěle čitelnými číselníky v klasickém designu. Ten byl nejvíce využíván při výrobě náramkových hodinek určených pro armádní účely s jasným zadáním - hodinky musí být skvěle čitelné ve dne i v noci a zároveň dostatečně robustní a spolehlivé. Odtud vznikl často používaný název pro tento typ hodinek, tzv. „field watch“ neboli hodinky určené na bitevní pole. Tímto polem je dnes pro většinu uživatelů městská džungle, ale právě proto je jednoduchý a nestárnoucí design hodinek z kolekce Khaki tolik oblíbený - velké arabské číslice v kombinaci se silnou luminiscencí a spolehlivým strojkem je tím správným receptem úspěchu. Široká paleta jednotlivých modelů se snaží trefit do vkusu téměř každému - v nabídce jsou modely v provedení pouzdra z nerezové oceli s PVD úpravou i bez nebo třeba z bronzu, dále pak varianty na ocelovém náramku, koženém řemínku nebo NATO strapu. O pohon hodinek se u většiny hodinek této řady stará mechanický strojek s automatickým nebo ručním nátahem z dílen Hamiltonu.

KHAKI FIELD
Hamilton

Hamilton Watch Company je původem americká, ale od roku 1969 švýcarská manufaktura, která patří do koncernu Swatch Group. Díky tomu ve svých kolekcích nabízí jedinečné spojení švýcarské preciznosti a amerického ducha. Vedle povedeného designu a s použitím spolehlivých strojků z koncernu Swatch Group nabízí manufaktura původem z Pensylvánie výborný poměr ceny a výkonu. Je také držitelem několika prvenství, která znamenala revoluci v hodinářském světě. Představila první baterií poháněné hodinky a nebo první digitální hodinky. Technologický pokrok má ale ve světě hodinek význam tehdy, pokud se spojí s jedinečným designem. To se Hamiltonu daří výborně, ve své nabídce má několik ikonických modelů nebo přímo kolekcí jako je Ventura nebo Khaki Field. O jejich úspěchu jasně hovoří fakt, že hodinky s písmenem “H” ve znaku se na stříbrném plátně hollywoodských filmů pravidelně objevují již od roku 1932.

Kalibr H-10

H-10 je mechanický švýcarský strojek s automatickým nátahem a rezervou chodu 80 hodin. Nabízí funkci hackingu (zastavení vteřinové ručky při vytažení korunky) a ručního nátahu. Pracuje na frekvenci 21600 polokmitů za hodinu (3 Hz) a má 25 kamenů. Vlásek setrvačky strojku je vyroben ze slitiny Nivachron™, která je odolnější vůči teplotním změnám a magnetickému poli a má vliv na lepší přesnost hodinek. Základem strojku je ETA C07.611 postavený na ETA 2824-2.

ŘEMÍNKY HIRSCH

Pořiďte si k hodinkám náhradní řemínek značky HIRSCH a změňte tak snadno jejich vzhled. Nabídka obsahuje mnoho variant materiálů a barev.

Prozkoumat nabídku

NATAHOVAČE

Vyberte si k mechanickým hodinkám s automatickým nátahem také natahovač od kvalitních značek Paul Design a Juvo. Natahovač slouží k uložení automatických hodinek (s rotorem), které se postupným otáčením natahují a udržují v chodu. Na výběr je mnoho barevných provedení a variant natahovačů pro 1 až 12 hodinek zároveň.

Prozkoumat nabídku

Zaregistrujte se k odběru newsletteru

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů