Kuličkové pero Montblanc Meisterstück Around the World in 80 Days 128380

16 000 Kč
Skladem na prodejně
  • Prodejna Koscom ano
  • dodací lhůta: 1-2 dny
  Doprava zdarma
  Autorizovaný prodejce i
Obrázek Kuličkové pero Montblanc Meisterstück Around the World in 80 Days
16 000 Kč

Druh pera: rollerball
Materiál: pryskyřice, kov
Barva: černá, zlatá
Rozměry: 136,3 x 12,5 mm
Hmotnost: 20,34 g

MONTBLANC KULIČKOVÁ PERA

Kuličková pera jsou nejuniverzálnějším druhem inkoustových psacích potřeb. Hodí se i pro psaní s „těžkou rukou“, tedy vyšším tlakem na hrot a díky tomu, že se jejich inkoust vůbec nerozpíjí, jsou vhodná i pro leváky, kteří si jinak musejí při psaní pery dávat na nebezpečí rozmazání textu velký pozor. Nabídka kuličkových per Montblanc je proto velmi široká a to jak z hlediska modelových řad, tak barev a využitých materiálů. Páteř nabídky tu tvoří kuličková pera řady Meisterstück a nechybí ani pera Rouge et Noir odkazující na úplně první model značky. Kuličková pera Montblanc se vyznačují skvělým zpracováním a každodenní použitelností ve spojením s dlouhodobou trvanlivostí.

KULIČKOVÁ PERA
Montblanc

Kořeny značky Montblanc sahají do roku 1906, kdy inženýr August Eberstein začal v Berlíně vyrábět luxusní pera. Krátce poté se firma přestěhovala do Hamburku, kde sídlí dodnes. Prvním modelem bylo pero nazvané Rouge et Noir, krátce po jeho představení se ovšem objevilo i pero, které dalo později jméno celé značce: Montblanc. Myšlenka za tímto jménem byla vcelku jednoduchá. Pero představovalo vrchol tehdejší techniky psacích potřeb a pojmenování po nejvyšším evropském vrcholu tak bylo příznačné. Jméno Montblanc a logo, které představuje ledovce na vrcholu této alpské dominanty viděné shora, pak společnost používá od roku 1934.

Vedle bohaté řady per, ke kterým patří zejména v roce 1924 uvedený typ Meisterstück, dnes značka Montblanc produkuje také kožené zboží, hodinky a další luxusní doplňky a sortiment. Firma si ve všech těchto oblastech zakládá na špičkové kvalitě produkce a dlouhodobé trvanlivosti svých výrobků, které doslova přežijí věky. Značka mimo jiné zdůrazňuje, že zatímco její psací potřeby nadále vznikají v německém Hamburku, tak kožené zboží v italské Florencii a její hodinky ve Švýcarsku, tedy tam, kde je dané zboží „doma“ a kde má jeho výroba dlouhodobou tradici.

NÁPLNĚ A INKOUSTY

Pro svá pera nabízí Montblanc samozřejmě i odpovídající inkousty a náplně. Vyberte si k nákupu pera také náplň od této kvalitní německé značky.

Prozkoumat nabídku

ZÁPISNÍKY

Montblanc nabízí zápisníky v mnoha variantách motivů, barev a materiálů desek a ve verzi s linkovanými nebo čistými listy.

Objevit více
}