• Váš nákupní košík je prázdný.

Rado Captain Cook Automatic R32500323

62 300 Kč
Na objednávku i

 Prodloužená záruka 5 let
  Doprava zdarma
  Autorizovaný prodejce i

Specifikace produktu

Typ hodinek
Dámské
Styl
klasické, sportovní
Číselník
Ručičkový
Tvar číselníku
Kruhový
Barva číselníku
Zelená
Sklo
Safírové
Antireflexní vrstva
Ano
Materiál pouzdra
Ocel
Vodotěsnost
100 m / 10 ATM
Pohon
Mechanický s automatickým nátahem
Rezerva chodu
80 h
Funkce
datum
Hmotnost
107 g

VELIKOST

Tloušťka
11,1 mm
Průměr
37 mm
VELIKOST

Řemínek

Materiál řemínku
Ocel
Barva řemínku
Stříbrná
Spona
Překlápěcí
Řemínek

GRAVÍROVÁNÍ PRODUKTU

Pomocí moderní laserové technologie dokážeme na hodinkách vytvořit téměř jakýkoliv text, logo a dokonce i fotografii. Požadovanou gravuru můžeme umístit třeba na bok pouzdra, sponu náramku či řemínku a především na zadní víčko neboli dýnko.

  •   Nejpozději další pracovní den se vám ozveme s návrhem gravírování.
  •   Gravírované zboží nelze vrátit, jelikož se jedná o úpravu na míru.

Více o gravírování

DETAILNÍ INFORMACE O PRODUKTU

Rado Captain Cook R32500323 jsou dámské hodinky na kovovém náramku typu „beads of rice“, který svůj název získal proto, že jeho středové dílky připomínají zrnka rýže. Pouzdro z leštěné nerezové oceli má průměr 37 milimetrů a jednosměrně otočnou lunetu se zelenou keramickou vložkou z materiálu High-Tech Ceramic. Zelený číselník s datumovkou na pozici 3. hodiny je chráněn vypouklým safírovým sklem s oboustrannou antireflexní vrstvou. Aplikované hodinové indexy jsou stejně jako ručky pokryty luminiscenčním nátěrem Super-LumiNova®, který po nasvícení garantuje perfektní čitelnost za zhoršených světelných podmínek.
Pohon hodinek zajišťuje mechanický strojek R763 (03.763.835) s automatickým nátahem a rezervou chodu 80 hodin. Tento strojek s funkcí hackingu (zastavení vteřinové ručky při vytažení korunky do krajní polohy) je možné v případě potřeby natahovat i ručně. Díky použití antimagnetického vlásku setrvačky Nivachron™ z titanové slitiny, na jehož vývoji se spolu se Swatch Group podílela manufaktura Audemars Piguet, je tento kalibr vysoce odolný vůči vlivům magnetického pole. Pro dosažení co nejvyšší možné přesnosti je stroj testován v pěti pozicích. Hodinky disponují vodotěsností 100 metrů, jsou tedy vhodnou volbou pro koupání a šnorchlování. Díky systému EasyClip pro snadnou výměnu řemínku, lze jednoduchým způsobem měnit vzhled hodinek.