• Váš nákupní košík je prázdný.

Vzrušující spolupráce s nejnovějším filmem zasazeným do světoznámého univerza série Resident Evil

Resident Evil: Ostrov smrti je celovečerní, plně počítačově animovaný film vytvořený s využitím fotorealistického CGI a odehrává se ve světě Resident Evil, japonské sérii survival hororů, kterou si oblíbili fanoušci po celém světě. S využitím nejmodernějších technologií představuje Resident Evil: Ostrov smrti nový zážitek, který přináší zábavu a vzrušení. Mezitím Astron přináší život bez hranic s využitím vlastní špičkové technologie GPS Solar. V rámci speciální spolupráce se ve filmu Resident Evil: Ostrov smrti objeví populární postavy ze série Resident Evil Leon S. Kennedy a Chris Redfield ve skutečných modelech Astron vytvořených pro tento film.

Model Leon S. Kennedy
Model inspirovaný Leonem využívá černý řemínek z telecí kůže a číselník v šedé barvě, který ladí s džínovými a koženými bundami, jež má Leon rád. Ostré indexy a sekundová, minutová a hodinová ručka hodinek jsou potaženy vrstvou LumiBrite v barvě slonoviny, která navozuje vintage dojem a zároveň zajišťuje dobrou čitelnost a okamžité rozpoznání času i během nočních misí a prostředí se špatnými světelnými podmínkami.

Model Chris Redfield
Chrisovi vynikající bojové schopnosti, houževnatost a impozantní postavu reprezentuje titanové pouzdro chráněné povrchovou úpravou Super-hard od společnosti Seiko, celokovový náramek a výrazná hranatá luneta. Šedozelená barva číselníku odpovídá uniformě, kterou Chris nosí ve filmu Ostrov smrti. Na číselníku je také použita textura s motivem asfaltu, která představuje Chrisovu agresivní stránku. 

Na zadní straně pouzdra modelů Leona i Chrise je uveden logo s názvem filmu „Resident Evil: Death Island“, nápis „Limited Edition" spolu se sériovým číslem od 001/600 do 600/600.