• Váš nákupní košík je prázdný.

Seiko Astron GPS Solar SSJ013J1

54 200 Kč
Na objednávku i

 Prodloužená záruka 5 let
  Doprava zdarma
  Autorizovaný prodejce i

Specifikace produktu

Typ hodinek
Pánské
Styl
klasické
Číselník
Ručičkový
Tvar číselníku
Kruhový
Barva číselníku
Modrá, Černá
Sklo
Safírové
Antireflexní vrstva
Ano
Luminiscence
Ručičky a indexy
Pouzdro
Titan
Vodotěsnost
100 m / 10 ATM
Pohon
Solární
Kalibr stroje
3X62
Funkce
ukazatel stavu nabití, řízené GPS, datum, věčný kalendář, den v týdnu, kalendář
Hmotnost
110 g

VELIKOST

Tloušťka
12 mm
Průměr
41,2 mm
VELIKOST

Řemínek

Materiál řemínku
Titan
Barva řemínku
Stříbrná
Spona
Překlápěcí
Rozteč
14 mm
Řemínek

GRAVÍROVÁNÍ PRODUKTU

Pomocí moderní laserové technologie dokážeme na hodinkách vytvořit téměř jakýkoliv text, logo a dokonce i fotografii. Požadovanou gravuru můžeme umístit třeba na bok pouzdra, sponu náramku či řemínku a především na zadní víčko neboli dýnko.

  •   Nejpozději další pracovní den se vám ozveme s návrhem gravírování.
  •   Gravírované zboží nelze vrátit, jelikož se jedná o úpravu na míru.

Více o gravírování

DETAILNÍ INFORMACE O PRODUKTU

Pánské solární hodinky Seiko Astron GPS Solar SSJ013J1 na titanovém integrovaném náramku s překlápěcí sponou s mikroregulací jsou nástupcem modelu Astron představeným v roce 1969. Pouzdro z titanu má průměr 41,2 milimetru a fasetovanou lunetu s vlasovou povrchovou úpravou na horní straně, která kontrastuje s leštěnými bočnicemi. Linie pouzdra plynule přecházejí přes nožičky do integrovaného náramku, který má ostrý design ladící s hranatým pouzdrem a dodává hodinkám rafinovaný vzhled. Tento náramek se směrem k zapínání zužuje. Titanové pouzdro i náramek mají povrchovou úpravu, tzv. super-hard coating, odolnou proti poškrábání a díky nízké hmotnosti titanu a nízkému těžišti pouzdra hodinky pohodlně sedí na zápěstí.
Modrý číselník s indikací data, věčným kalendářem a se subciferníkem na osmé hodině je chráněn odolným safírovým sklem s antireflexní vrstvou. Subciferník plní úlohu indikace procesu příjmu signálu GPS, stavu nabití baterie, příjmu přestupných sekundových dat a letového režimu. Design číselníku byl inspirován křemíkovými krystaly použitými k vytvoření ladicích vidlicových oscilátorů původních hodinek Quartz Astron. Aplikované hodinové indexy jsou stejně jako ručky pokryty luminiscenčním nátěrem LumiBrite, který garantuje perfektní čitelnost za zhoršených světelných podmínek. Pohon hodinek zajišťuje solární bateriový strojek 3X62 s prevencí přebíjení a funkcí úspory energie. Hodinky přijímají signál GPS pro automatické nastavení času a nastavení časového pásma. Strojek má přesnost cca 15 sekund za měsíc bez příjmu signálu GPS a při teplotách 5 - 35 °C a disponuje rezervou chodu zhruba 6 měsíců při plném nabití. Vodotěsnost hodinek činí 10 ATM a jsou tedy vhodné pro koupání nebo šnorchlování.