• Váš nákupní košík je prázdný.

Seiko Presage Sharp Edged Series SPB417J1

33 500 Kč
Na objednávku i

Prodloužená záruka 5 let
Doprava zdarma
Autorizovaný prodejce i

Specifikace produktu

Tvar číselníku
Kruhový
Kalibr stroje
6R5J
Rezerva chodu
72 h
Průhledné dýnko
Ano
Vodotěsnost
100 m / 10 ATM
Pohon
Mechanický s automatickým nátahem
Pouzdro
Ocel
Barva číselníku
Modrá
Číselník
Ručičkový
Luminiscence
Ručičky a indexy
Sklo
Safírové
Styl
klasické
Antireflexní vrstva
Ano
Typ hodinek
Pánské

VELIKOST

Pouzdro
40,2 mm
Tloušťka
13,5 mm
VELIKOST

Řemínek

Barva řemínku
Stříbrná
Spona
Překlápěcí
Rozteč
20
Materiál řemínku
Ocel
Řemínek

GRAVÍROVÁNÍ PRODUKTU

Pomocí moderní laserové technologie dokážeme na hodinkách vytvořit téměř jakýkoliv text, logo a dokonce i fotografii. Požadovanou gravuru můžeme umístit třeba na bok pouzdra, sponu náramku či řemínku a především na zadní víčko neboli dýnko.

  •   Nejpozději další pracovní den se vám ozveme s návrhem gravírování.
  •   Gravírované zboží nelze vrátit, jelikož se jedná o úpravu na míru.

Více o gravírování

DETAILNÍ INFORMACE O PRODUKTU

Hodinky Seiko Presage Sharp Edged Series, představené v roce 2020, si rychle získaly pověst hodinek s ostrou siluetou, výrazně vzorovaným číselníkem a ručkami s indexy, které odrážejí světlo a zároveň zvyšují čitelnost. Tato řada, která odhalovala silné vyjádření japonského umění a estetiky v kombinaci s nejmodernější mechanickou hodinářskou výrobou, demonstrovala rozsáhlé dovednosti a pokročilé výrobní techniky společnosti Seiko. Nyní se k řadě Sharp Edged přidává kromě nového designu také strojek 6R5J s rezervou chodu, která činí 3 dny při plném nátahu.

Automatický strojek, o rychlosti 21 600 vibrací za hodinu, je vybaven indikací hodin, minut, sekund a vloženým číselníkem pro 24hodinovou indikaci na pozici 6 hodin. Poutavý výřez na pozici 9 hodin s charakteristickým vzorem asanoha neboli „konopný list“ nabízí pohled na setrvačku, která strojek reguluje. Na znamení vylepšené 72hodinové rezervy chodu je na číselníku každých hodinek uvedeno „Automatic 3 Days". Celá plocha kalibru 6R5J, včetně jeho zlatě zbarveného oscilačního závaží, je rovněž viditelná přes průhlednou zadní stranu pouzdra.

Vylepšení se neomezují pouze na strojek. V řadě Sharp Edged se poprvé objevuje dvojitě zakřivené safírové sklíčko, které novým hodinkám dodává štíhlý vzhled na zápěstí. Díky novému sklíčku se číselník zdá být blíž a působí živějším dojmem, což zvyšuje čitelnost a celkovou atraktivitu číselníku.

Tyto nové modely mají vylepšený design hodinových indexů a sekundové ručky. Indexy jsou ostřejší a směřují do středu číselníku, zatímco sekundová ručka, která je směrem k indexům jemně zakřivená, má výraznější a hranatější protizávaží s hrotem. Každý trojrozměrný číselník složený z několika vrstev ožívá díky ražbě a barevné gradaci, čímž vzniká bohatá struktura. Číselník hodinek v tradiční japonské barvě zdobí vzor asanoha, který se objevuje na japonských textiliích již od období Heian před více než 1 000 lety a je spojován s touhou po růstu a úspěchu. Barva číselníku se nazývá aitetsu neboli indigové železo.