• Váš nákupní košík je prázdný.

Swatch OnGPay! SVIG100-5300

2 490 Kč
Centrální sklad i
  • Centrální sklad: ano

  Doživotní výměna baterie zdarma i
  Doprava zdarma
  Autorizovaný prodejce i

Specifikace produktu

Typ hodinek
Pánské, Dámské
Styl
módní
Číselník
Ručičkový
Tvar číselníku
Kruhový
Barva číselníku
Antracitová, Skeleton
Sklo
Plastové
Materiál pouzdra
Plast
Vodotěsnost
30 m / 3 ATM
Pohon
Bateriový
Funkce
Platba pomocí NFC

VELIKOST

Tloušťka
9,85 mm
Průměr
41 mm
VELIKOST

Řemínek

Materiál řemínku
Silikon
Barva řemínku
Zelená
Spona
Trnová
Řemínek

GRAVÍROVÁNÍ PRODUKTU

Pomocí moderní laserové technologie dokážeme na hodinkách vytvořit téměř jakýkoliv text, logo a dokonce i fotografii. Požadovanou gravuru můžeme umístit třeba na bok pouzdra, sponu náramku či řemínku a především na zadní víčko neboli dýnko.

  •   Nejpozději další pracovní den se vám ozveme s návrhem gravírování.
  •   Gravírované zboží nelze vrátit, jelikož se jedná o úpravu na míru.

Více o gravírování

DETAILNÍ INFORMACE O PRODUKTU

Už žádné hledání peněženky nebo mobilu po kapsách či v kabelce! Jedním mávnutím zápěstí rychle, bezkontaktně a bezpečně zaplatíte v obchodech, restauracích a vašich dalších oblíbených místech. Švýcarská značka Swatch ráda překvapuje a s těmito hodinkami každého překvapíte, protože by od nich nikdo placení nečekal. Placení rundy drinků pro kamarády ještě nikdy nebylo tak stylové.

A jak to funguje? V každém modelu hodinek SwatchPAY! je ukrytý NFC čip, který funguje stejným způsobem jako vaše běžná platební karta, která umožňuje bezkontaktní platby. Velkou výhodou je, že NFC čip nijak neovlivňuje výdrž baterie hodinek. Stačí hodinky přiblížit k platebnímu terminálu, jehož čtečka si s NFC čipem vymění platební informace a máte hotovo. Ztratili jste hodinky? Žádnou paniku. Stačí jedním kliknutím deaktivovat platební funkci hodinek ve SwatchPAY! aplikaci ve vašem telefonu či tabletu. A stejně jako všechny Swatch hodinky, jsou i modely SwatchPAY! voděodolné do 30 metrů.

„Bezkontaktní placení nebylo nikdy tak zábavné. Nastavení SwachPAY! je stejně jednoduché, jako je rychlé a nestojí nic navíc. Díky své pasivní technologii nepotřebuje žádné datové připojení nebo připojené dodatečné zařízení v dosahu. Díky tomu je placení nejen bezpečné, ale i zabezpečené“ říká Bernardo Tribolet, zástupce ředitele marketingu Swatch International.

Swatch nabízí celkem tři pohodlné metody aktivace SwatchPAY!. Spárování vaší MasterCard/Visa karty je možné buď online na webové stránce Swatch, u autorizovaného prodejce Swatch a nebo přímo ve vašem telefonu/tabletu. Celá aktivace nezabere víc jak pár minut.

SwatchPAY! se rozrůstá každým rokem o nové země, které tuto platební metodu umožňují a nyní je k dispozici i v České republice. Fanoušci Swatch si mohou vybrat z řady modelů, které budou nejvíce vyhovovat jejich stylu. Čas je takový, jaký si ho uděláte a SwatchPAY! vám umožní trávit více času s těmi, které máte rádi.

Podrobné informace o SwatchPAY! si můžete přečíst na oficiální stránce značky Swatch. SwatchPAY! lze používat s mnoha hlavními kreditními a debetními kartami předních světových bank. Karty podporující službu SwatchPAY! v České republice naleznete na této stránce.

Nejčastěji kladené dotazy si můžete přečíst na této stránce.

Video jak aktivovat SwatchPAY! na telefonech Android
Video jak aktivovat SwatchPAY! na telefonech iPhone